סנובה - קורסי צלילה באילת * צולל כוכב 1 * צולל כוכב 2

קורסי צלילה

קורס כוכב ראשון - OPEN WATER

אז למה לבחור במועדון סנובה? אם אווירה משפחתית ויחס אישי חשובים לכם, אתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש! אנחנו מאמינים שהמפתח ללמידה מקצועית, הוא בין היתר, למידה בקבוצות קטנות של עד ארבע משתתפים, מה שמאפשר להניק יחס אישי לכל תלמיד. כמו כן, בטיחות היא ערך עליון אצלנו, וההסמכה שתקבל היא של ארגון הצלילה המוביל והבינלאומי SDI! עם תעודה זו תוכלו לצלול דרך כל מועדון בארץ ובעולם עד שמונה עשרה מטר!

איפה נצלול?

באתרים היפים ביותר באילת, כמובן. מחוף אלמוג ועד שונית תמר, גן הצלופחים, חוף הדקל וחוף קצאא (חוף הדולפינים) המדהים!

הקורס כולל: ערכת חניך (תיק, ספר לימוד, יומן צלילות ותעודה), כל הציוד לקורס כולל מחשב צלילה לכל ימי הקורס, חברות במועדון הצלילה סנובה אשר מעניקה לכם 15% הנחה על כל פעילויות הצלילה וחנות המועדון וסיור לימודי במצפה התת ימי.

קהל יעד: גיל 12 ומעלה ומצב בריאותי תקין, מומלץ לעיין בהצהרת הבריאות לקורס.

מעל גיל 45 יש צורך באישור מרופא צלילה חניכי הקורס זכאים להנחה של 200 שקלים על קורס נייטרוקס (אוויר מועשר בחמצן) חל איסור לטוס 24 שעות לאחר הצלילה האחרונה.

קורס כוכב שני - ADVANCED ADVNTURE

קורס ההמשך לכוכב הראשון שיעניק לכם כוכב שני ואת האפשרות לצלול עד שלושים מטרים בכל רחבי העולם! בקורס, נבצע שש צלילות שונות שלכל צלילה נושא אחר! צלילת לילה, איזון, ניווט, ספינות טרופות, עומק ועוד.

אז למה לבחור במועדון סנובה?

אם אווירה משפחתית ויחס אישי חשובים לכם, אתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש! אנחנו מאמינים שהמפתח ללמידה מקצועית, הוא בין היתר, למידה בקבוצות קטנות של עד ארבע משתתפים, מה שמאפשר להניק יחס אישי לכל תלמיד. כמו כן, בטיחות היא ערך עליון אצלנו, וההסמכה שתקבלו היא של ארגון הצלילה המוביל והבינלאומי SDI! עם תעודה זו תוכלו לצלול דרך כל מועדון בארץ ובעולם עד שלושים מטר!

איפה נצלול?

נתחיל בצלילת לילה בשמורת האלמוגים או בחוף המערות נמשיך לאתר האוניברסיטה ולסלע משה, וגם נגיע לספינות טרופות עם מאות דגים מיוחדים כמו הס"טיל והיתוש!

הקורס כולל: את כל הציוד לקורס כולל מחשב צלילה לכל ימי הקורס, חברות במועדון הצלילה סנובה אשר מעניקה לכם 15% הנחה על כל פעילויות הצלילה וחנות המועדון!

קהל יעד: גיל 12 ומעלה ומצב בריאותי תקין, מומלץ לעיין בהצהרת הבריאות לקורס. אם אתם מתחת לגיל 15 תשאלו אותנו על תעודת ג'וניור.

מעל גיל 45 יש צורך באישור מרופא צלילה חניכי הקורס זכאים להנחה של 200 שקלים על קורס נייטרוקס (אוויר מועשר בחמצן) חל איסור לטוס 24 שעות לאחר הצלילה האחרונה.

15% הנחה על צלילות סנובה, צלילות היכרות, צלילות מודרכות ושכירת ציוד.

המחירים אינם כוללים ביטוח צלילה.